Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Офіційний товар
Офіційний товар
Кращі ціни
Кращі ціни
Швидка доставка
Швидка доставка
Широкий асортимент
Широкий асортимент
Спецпропозиції

Про компанію clevergoods.com.ua
«Clever Goods» - це інтернет-магазин «розумних речей», що працює в категорії електроніка з 2014 року. На ринку електроніки ми представлені двома офісами - Центральний офіс знаходиться в Україні, м.Київ та офіс-партнер в Китаї р Шеньчжень. За цей час ми вже змогли завоювати довіру наших клієнтів високою якістю послуг і товарів!

    Основним напрямком нашої інтернет-магазину, була визначена категорія «розумна електроніка», ядром якої стали дитячі розумні годинник з GPS, різних марок з подальшою реалізацією їх оптом і в роздріб. Сьогодні ми максимально розширюємо асортимент продукції, що продається для зручності наших покупців.

    «CleverGoods.com.ua» - це торгова площадка, де кожен покупець буде себе почувати бажаним клієнтом і до здійснення покупки обов'язково буде ознайомлений з інформацією про товар, відгуками інших покупців, і отримає компетентну консультацію з усіх виникаючих питань.

    Ми гарантуємо високу якість продаваного у нас товару, так як співпрацюємо безпосередньо з виробниками, а також великими дистриб'юторами. Ніяких підробок і копій - тільки оригінальна і перевірена продукція. Якісні товари за найкращою ціною - це Clevergoods.

Чому Ми: Гарантія від виробника + Офіційний товар + Кращі ціни + Швидка доставка + Широкий асортимент
Смарт годинник з GPS за найкращою ціною в Clevergoods - переконайтеся в цьому і Ви!